AVOKADOM DALINDAN AİLESİ

Akdeniz ve Torosların kucaklaştığı Alanya’daki bahçemizde, yediden yetmişe organik tarıma kendimizi adamış küçük bir aileyiz.

1993 yılında dedelerimizden torunlarına kalan kısıtlı bir arazide uzun süre boyunca sadece narenciye üretmişken, 2007 yılından itibaren her fırsatta ürün çeşitliliğimizi ve arazimizi genişletmeye başladık.Gözümüz gibi o zamanlardan bugüne ilgilendiğimiz bahçelerimizi akdenizin verimli topraklarında nitelikli ürünler ile  arttırmaya karar verdik .Aynı zamanda  ata yadigarı eski meyvelerimizi de korumaya devam ettik.Narenciye çeşitleri ile başladığımız bu maceraya avokado,muz,zeytin ve bahar meyveleriyle (yeni dünya,erik,çağla,kiraz vs.) destekledik ve çok şükür kocaman bir bahçe haline geldik.

2020 senesinin başlarında ise ailenin oğlu olarak niyetlendiğim online ticaret kısmında ürünlerimizi instagram ve web-site üzerinden sizlerle buluşturmak istedik. Organik bahçemizden vereceğiniz siparişlerinizin kolaylıkla kapınıza ulaşması açısından www.avokadomdalindan.com  adında online satış sitesini oluşturduk. Nitekim kısa sürede  gösterdiğiniz ilgi bizleri çok çok mutlu etti. Şimdi bahçede olan çalışma sevdamızın sayenizde daha da depreştiğini ve memnuniyetle hizmetimize devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Bize güvenip bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

SAYGILAR,SEVGİLER